Sesje

umów się na spotkanie

 

“Piękno jest wiecznością przeglądającą się w zwierciadle.”

~ Khalil Gibran

O spotkaniu

Cała moja dedykacja jest poświęcona temu, aby dzielić się tą samą przestrzenią wolną od ocen z Tobą, a w której żyję. Dlatego dokładnie to miejsce w którym się teraz znajdujesz, będąc dokładnie taki/taka jaka jesteś teraz, dokładnie z tym wszystkim co się w Tobie teraz dzieje – jesteś zawsze gotowy/gotowa na spotkanie. Przyjdź taki/taka jaka jesteś.

Doświadczenie pokazuje mi za każdym razem, że to nie tyle słowa mądrości są tym co prawdziwie przemawia, faktycznie pomaga i uzdrawia, ale przestrzeń i obecność którą jestem gotów się z Tobą podzielić. Słowa są tłem i ozdobą dla tego, co oboje możemy sobie dać nawzajem. 

Jestem Twoim przyjacielem w tym zwariowanym świecie, a nie patrzącym z góry niedościgłym guru. I choć być może to ja będę tym, który oferuje Tobie pomoc, to wiedz i bądź tego świadom, że Ty również jesteś dla mnie nauczycielem/nauczycielką.

Jestem bardzo empatyczny i intuicyjny, i od dziecka czułem energię, motywy i świadome, albo nieświadome intencje ludzi dookoła mnie. Dzisiaj jestem tutaj, żeby wykorzystać te zdolności, pomagając ci precyzyjnie spojrzeć na to wszystko, co prosi się o ciepło Twojej uwagi. Jestem tutaj, żebyśmy wspólnie odkrywali potencjał naszej Istoty. Jestem tutaj, aby przypomnieć o naszej jedności z życiem, przebudzając w sobie tę wieczną iskrę piękna naszej Duszy, wcielonej do majestatu człowieka. 

 

Zarezerwuj Twoją sesję

wysyłając mi wiadomość na adres: sornatmichal@gmail.com

Jeśli chcesz się spotkać ze mną na prywatnej sesji, to możliwe jest to zarówno poprzez Skype’a, telefon, i osobiście jeśli jesteś gotów/gotowa zawitać do Rabki Zdrój w której obecnie można mnie znaleźć. 

Cena jednej sesji to 250, przy czym jeśli bardzo Ci zależy na spotkaniu i nie możesz pozwolić sobie zapłacić pełnej ceny, to otwarty jestem również na inną propozycję.

Numer konta do wpłat: BNP Paribas  23 1750 0012 0000 0000 3473 3643

 


newsletter

zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowych tekstach, lub wydarzeniach.

[mc4wp_form id=”7666″]